شرکت دیزل بانمجری فروش، اجاره و خرید دیزل ژنراتورهای نو و دست دوم

درباره ما

شرکت دیزل بان مجری فروش و عرضه دیزل و گاز ژنراتورهای کوچک و بزرگ (مگاواتی) می باشد.
تخصص ما فروش دیزل ژنراتور، سرویس و نگهداری، اپراتوری دیزل ژنراتور و ساخت انواع تابلو برق اتوماتیک و پارالل (سنکرون) و ژنراتورهای سایلنت و بی صدا (کانوپی) می باشد.
خدمات ما علاوه بر موارد فوق اجاره دیزل ژنراتور و تامین برق اضطراری و دائم در پروژه های شهری، صنعتی و عمرانی است. با دارا بودن انواع ژنراتور در قدرتهای متوسط و مگاواتی و نیروی متخصص (تعمیرگاه و انبار) آماده تامین و تولید برق در تمام نقاط ایران می باشیم.

چرا ما:

دلیل اصلی مراجعه مدیران پروژه ها به دیزل بان طبق نظرسنجی که انجام شد تعهد کاری و تخصص دیزل بان در امر اجاره و فروش دیزل ژنراتور مطرح شد که باعث دلگرمی ما است که در چنین شرایطی هستیم، محاسبه دقیق توان مورد نیاز، سرویس و نگهداری به موقع، آموزش اپراتوری و بهره برداری به پرسنل شما و استفاده از زنراتورهایی با برند معتبر و دقت در انجام وظیفه در متن اندیشه و عمل کرد ما قرار دارد.
خریدار دیزل ژنراتور اول باید بداند چه توانی و چه برندی نیاز دارد با توجه به میزان مصرف (آمپر مورد نیاز) و مکان نصب (گرمسیری، سطح ارتفاع از دریا و...) شرکت دیزل بان بررسی می نماید که چه موردی مناسب کار و پروژه شما می باشد.
در این رابطه با مشاوره ما میتوانید به انتخاب درستی رسیده و سپس اقدام به خرید یا فروش یا اجاره دیزل ژنراتور یا گاز ژنراتور نمایید.
با توجه به کلیه اطلاعات جمع آوری شده و بررسی دقیق توان مورد نیاز، شرکت دیزل بان چنانچه توانایی اجراء آن را داشته باشد ورود خواهد کرد و اگر در توان ما نباشد از آزمون و خطا و تلف کردن وقت شما پرهیز می کنیم، تا کنون بیش از هشتصد پروژه ی فروش یا اجاره و تامین برق اضطراری را با موفقیت اجرا کرده ایم. با مشاهده لیست مشتریان ما می توانید عملکرد مارا بررسی کنید.

EnglishGerman

تماس